Ahd Kamera Sistemi

Ahd Kamera Sistemi

AHD Kamera teknolojisi, herhangi bir gecikme ve kayıp olmadan 500 m mesafeden normal koaksiyel kablo üzerinden 720p/960p/1080p kalitesinde HD/FullHD video, ses ve kontrol sinyali aktarım teknolojisidir. 2014 yılı son çeyreğinde tasarlanmış ve HD720p (1280H) çözünürlük desteği başlamıştır. 2015’in ilk yarısında HD1080p çözünürlük desteğinin eklenmesi ile FullHD görüntü teknolojisi başlamıştır.

Geleceği orta vadede çok parlak görünen AHD Kamera ve AHD DVR Kayıt Cihazları kendinden önceki analog CCTV çözümlerini yok olmanın eşiğine getirmiş durumda. Öyle ki Türkiye pazarında yeni yeni görülmeye başlayan AHD ürünler geleneksel ürünlere yakın fiyatlara satılmaya başlamıştır.

AHD Kamera ve AHD DVR Kayıt Cihaz' larının en faydalı tarafı olarak hiç bir ek hizmet verilmeden eski analog sistemleri alt yapısı kullanılarak IP Kamera ve NVR Kayıt Cihazllarındaki 1.3 Megapixel görüntü kalitesini yakalama olanağı sağlamaktadır.


720p ve 1080p çözünürlükte HD görüntü kalitesi:

AHD Görüntü Teknoloji video sinyalini oluştururken ve analog sinyalin parlaklık ve renk bileşenlerini bölerken yenilikçi bir görüntü tarama sistemi kullanır, bu da görüntüde ki bulanıklığın ortadan kaldırılarak renk üretiminin gelişmesine olanak tanır.


Görüntü kalitesinde  kayıplar olmadan uzun mesefelerde görüntü aktarımı imkanı:

Koaksiyel Kablo ile 500 metre  mesafeye kadar kalite kayıpları olmadan video sinyali iletilebilir.


Görüntüde gecikme olmadan nitelikli video iletimi:

Ahd kamera görüntüsü iletiminde, ip kameralarda olduğu gibi gecikme yaşanmamaktadır.


Evrensel uygulama:

AHD DVR Kayıt Cihazları üç ana modda, yani standart analog D1 / 960H güvenlik kameraları, AHD kamera ve IP kameralar olmak üzere 3 tür video kamera ile çalışabilir. Bu sayede mevcutta bulunan  standart analog video kameraları veya ip kameraları  AHD video kaydediciye bağlamaya olanak tanır.


Tüm Markalarla Uyumluluk:

AHD görüntü teknolojisini tüm üreticiler kullanabilmektedir, bu da müşterilerin uyumluluk endişesi yaşamadan dilediği rakip üreticiden AHD ekipmanlarını alabilmesine olanak tanımaktadır.

 

AHD Görüntü Teknolojisi:

Ahd kamera içerisinde sinyal iyileştirici ve AHD sinyal iletim birimi (ISP+AHD TX) ile birlikte bir görüntü işlemcisi bulunmaktadır. AHD DVR kısmında ise dijital işlemci için (SoC) gerekli sinyali oluşturan bir ses-video codec bileşeni AHD RX bulunmaktadır.

Ürün Karşılaştır (0)

Alışveriş sepetiniz boş!